Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI HER ZAMAN HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “her zaman halkımızın hizmetindeyiz” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde İskenderun belediye başkanı seçilen Fatih Tosyalı hayırlı olsun ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda insan odaklı çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Teknik Üniversitesi görevli Prof. Ali Koç, Prof.Ergül Yaşar, Barbaros Hayrettin Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi sekreti Yaşar Dönmez, İskenderun Kültür ve Dayanışma derneği Başkanı İsmail Deliveli ve yönetim kurulu üyeleri, Tümsiad Hatay şube Başkanı Doğan Gülsürenve yönetim kurulu üyeleri belediye başkanı Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun hayırlı olsun dileklerini ifade ettiler.

Ziyaretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Tosyalı,daha modern ve yaşanır bir İskenderun için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

İlçenin sıkıntılarını mercek altına aldıklarını dile getiren Tosyalı ,bu sıkıntıların giderilmesi için gerekli girişimlere başladıklarını ve ilerleyen günlerde çalışmalar ile haberler verileceğini ifade etti.

Belediye hizmetlerinin ilçenin dört bir yanına adil bir şekilde ulaştırılacağını aktaran Başkan Tosyalı, “Bizler inşallah halkın hizmetkârı olacağız. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, adaletle halkımıza hizmet edecek ve ilçemizin en ücra köşelerine belediye hizmetlerini ulaştıracağız.” dedi.

Ziyaretler sohbet ortamında devam etti.