Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

FİZİK TEDAVİ İLE ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Sol diz kapağı (patella)

Sol diz kapağı (patella) kırığı ameliyatı olduktan sonra; uzun süre hareketsizlikten kaslarda zayıflık, hareket kaybı ve yürüme güçlüğü görülmesi nedeniyle İskenderun Gelişim Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Mahmut Aslan’a başvuran Deniz Seküçoğlu, uygulanan fizik tedavi ile tekrar yürümeye başladı.

Deniz Seküçoğlu’na uyguladıkları tedavi hakkında bilgilendirmede bulunan Uzm. Dr. Mahmut Aslan, “Hastamız, yaklaşık iki ay önce diz kapağı kırığı nedeniyle opere oldu. Fizyoterapistimiz Linda Arslan ile birlikte hastamızı fizik tedaviye aldığımızda, hasta kas zayıflığından ötürü bacağını kaldıramıyordu. Elektroterapi ve fizik tedavi ajanlarını kullanarak, yaklaşık bir haftalık tedaviyle hasta; sol dizini bükmeye, bacağını oturduğu yerden kaldırmaya başladı ve eski sağlığına kavuştu” açıklamasında bulundu. 

 “Eskisi gibi bacağımı kaldırabiliyorum”

Program sonrası eski sağlığına kavuşan Deniz Seküçoğlu ise teşekkürlerini sunarak, “İki ay önce dizimden başarılı bir ameliyat geçirdim. Ama hareket kısıtlılığı devam ediyordu ve bacağımı kaldıramıyordum. Ardından Doktorum Mahmut Bey’e başvurdum. Planladığı fizik tedavi programıyla tekrar eski sağlığıma kavuştum. Fizik Tedavi ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.