Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÖNTÜRK: BAHANE DEĞİL HİZMET BELEDİYECİLİĞİ KAZANACAK

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Hatay’da bahane belediyeciliğinin değil hizmet belediyeciliğinin kazanacağını söyledi.

Cumhur İttifakı Arsuz Belediye Başkan Adayı Değer Tultak, ilçe teşkilatları ile birlikte ilçeye bağlı Gözcüler, Nergizlik, Kışla, Karahüseyinli ve Arpaderesi Mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Öntürk, 10 yıldır Hatay’a hizmet yapmayan HBB yönetiminin bunun faturasını 31 Mart’ta ödeyeceğini kaydetti.

BUNLARIN BİLDİĞİ TEK ŞEY KAPALI KAPILAR ARDINDA PLAN KURMAK

Hatay’ı karanlık siyasi ortamdan kurtararak aydınlığa çıkartacaklarını ifade eden Öntürk; “Devletimiz Hatay’da üzerine düşenin fazlasını yapıyor. 170 bin konut üretilecek. Bunun yanı sıra Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımız HBB’ne kentin içme suyunun onarımı için 180 milyon TL para verdi. Ortada hizmet de yok, paranın nereye gittiğini bilen de yok. Tek bildikleri şey kapalı kapılar ardında şeytani planlar kurmak. Bu şehrin yola, suya, altyapıya, konutlara ihtiyacı var. Hatay’ın derdi ile dertlenen yöneticilere ihtiyacı var. Bunlar şimdi Mehmet Öntürk başkan olursa bizim kurduğumuz rant ağlarını kesip atacak diye korkuyorlar. Bundan dolayı da çevirmedikleri oyun kalmadı. İnşallah Hatay halkı 31 Mart’ta bu oyunu bozacak, Arsuz’da ve Hatay’da gerçek belediyeciliği göreve getirecektir” ifadelerini kullandı.