Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

NAZMİ CEYLAN “MAR-DER İLE HER DAİM İSTİŞARE HALİNDE OLACAĞIZ!”

İYİ Parti İskenderun Belediye

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan Hatay Dernekler Platformuna Bağlı Dernek Yöneticilerine Misafir Oldu.

MAR-DER ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete, Birecikliler Derneği Başkanı Bülent Şekerlisoy, Siirt Batmanlılar Derneği Başkanı Yaşar Araç, Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetiminden Mehmet Çağlar, Tüketici Hakları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sevilay Yıldırım, Çiçekçiler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi İlyas Demirci Marder Başkanı Salih Bayar ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda kentin geleceği adına fikir alışverişinde bulunuldu.

“İSKENDERUN’DA DEPREMİN İZLERİ SİLİNMELİ”
İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan bir çok projelerinin olduğunu, göz boyama yaparak abartılı projelerle insanları kandırmanın manası olmadığını dile getirirken; “Bizler bir yılı aşkın henüz depremin izlerinin silinmesini bekliyoruz. Ne yazık ki hala yaşadığımız depremin kalıntılarını görmek psikolojimizi alt üst ediyor. Acı dolu vatandaşlarımızın gözlerinin önündeki bu görüntüleri makama geldiğimiz ilk anda silmeye başlayacağız. Sonra sizler gibi kentin yararına fikir yürüten değerli STK’lar ile neler yapmalıyız beraber karar vereceğiz.”

“STK’LAR KENTİMİZİN ÜST AKLIDIR”
Başkan Adayı Ceylan; “STK’lar sadece seçimden seçime gidilen adresler değildir özellikle bizlere hizmet noktasında en faydalı fikir verecek gönüllü hizmet kuruluşlarıdır. Bu sebeple her zaman istişare halinde olacağız. Söz veriyorum kapımız her zaman açıktı açık olmaya devam edecektir. Ne tavrımız değişecek ne de telefonumuz!” Açıklamasında bulundu.

MAR-DER Başkanı Salih Bayar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Bizleri dikkate alacağınıza şüphemiz yok, tanıdığımız, sevdiğimiz bu memlekete faydalı olmuş bir insansınız. İskenderun’u daha ileriye taşımak için üstümüze düşen ne varsa sizlerle yapmaya hazırız.” İfadelerini kullanarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.