Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“KARAYILAN MAHALLESİ’NDE NAZMİ CEYLAN RÜZGARI!”

İskenderun Karayılan mahallesi’nde seçim

İskenderun Karayılan mahallesi’nde seçim çalışması kapsamında toplantı gerçekleştiren İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

“KARAYILAN MAHALLESİ DERDİ BENİM DERDİMDİR!”

Yerel seçimler kapsamında Karayılan mahallesine konuk olan Nazmi Ceylan; “İskenderun’un her mahallesinde ayrı sorunları var ama Karayılan mahallemiz yol, ulaşımda bir çok belde mahallelerimiz gibi faydalanamadığını biliyorum. İkinci sınıf vatandaş muamelesi görmesi beni ayrıca üzüyor. Artık buraların hakkettiği değeri ve hizmeti görmesi gerekiyor.

“SU, YOL, ULAŞIM DERDİ ÇEKMEYECEK!”

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan yaptığı açıklamalarda; “Şu zamanda insanlarımızın temel ihtiyacı olan su, yol, ulaşım, spor kompleksi, kültürel faaliyetleri hizmeti alması elzemdir. Bu sıkıntıları vatandaşlardan duyduğumda çok üzülüyorum ve ne yazık ki hizmette geri kalmış resmen ceza çektirircesine hizmet görmemiş. Bizler gerek HBB için gerek ilgili bakanlıkları her gün ulaşacağız ve yapmak için, yaptırmak için düğmeye basacağız.” Dedi.

“BELDELERİ OY DEPOSU GÖRENLERE CEVABI VERİN!”

CEYLAN; :Uzun yıllar vaatlerde bulunup hizmette bulunmayan seçilmiş iradeye sandıkta cevap vereceğinizden kuşkum yok. Allah’ın izniyle sandıkları İYİ Parti lehine patlatacağız ve bu mahallelerimize hizmet etmek için o yetkiyi verdiğinizde nasıl hizmet ediliyor göreceksiniz. Size söz veriyorum. Ben bu mahallelerde doğup büyüdüm hayal satmayacağım, hizmet yapacağım.” Açıklamasında bulundu.

Karayılan mahalle sakinleri sıkıntılarını dile getirirken, yapılması gereken hizmetleri deklare eden Başkan Adayı Nazmi Ceylan sorunlara vakit kaybetmeden çözme sözü verdi.
İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan’ a mahalle sakinleri; ‘Sorunları en iyi siz biliyorsunuz, çözümü de siz yaparsınız, size güveniyoruz.” Sözleriyle alkışlayarak toplantıyı sonlandırdı.