Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MARSHALL, OKULLARIN BOYANMASI İÇİN BOYA DESTEĞİ SAĞLIYOR

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayata

“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayata renk katacak projeler gerçekleştiren Marshall bu yıl deprem bölgesinde yer alan Hatay’ın Defne ilçesindeki ihtiyaç sahibi tüm okulların boyanması için boya desteği sağlıyor. Hatay İl Eğitim Müdürlüğü ve Defne İlçe Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilecek çalışma kapsamında 6 Şubat Salı günü “Harbiye Mezyet Ekrem Karateke İlkokulu”nda boyama etkinliği düzenlendi. Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel’in de katıldığı etkinlikte öğrencilerle birlikte bir kutlama yapıldı.
Marshall Pazarlama Direktörü Pınar Adabağ, “Renklendir Hayatı” projesi kapsamında Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde gerçekleştirdikleri çalışmaları bu yıl deprem bölgesine taşıdıklarını belirterek şunları söyledi; “Her yıl bu projeyle ülkemize yarattığımız katma değeri Defne ilçesine odakladık. İlçemizdeki tüm ihtiyaç sahibi okulları Milli Eğitim Müdürlüğümüzle tespit ederek Marshall olarak çocuklarımıza hayatlarının renkleneceği bir ortam yaratıp, daha konforlu eğitim görmelerini sağlamak istedik. Yaptığımız bu çalışmayla çocuklarımızın depremin yarattığı travmadan bir parça kurtulmasını sağladıysak ne mutlu bize! 2024 yılı boyunca Defne’deki okul boyamaları devam edecek. Biz Marshall olarak okulların tüm iç ve dış cephe boya ihtiyacını karşılayacağız, Öte yandan Defne Belediyemize, Hatay il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerimize de projeye katkı sağladıkları için teşekkür ederiz.”dedi.
Marshall’ın “Renklendir Hayatı” projesi Türkiye’de 2010 yılında Kadıköy Ayrılık Çeşmesi Sokağı’ndaki çalışmayla başladı. Daha sonra Yıldız Sarayı, Manisa’nın Kula ilçesi, Kadıköy Yeldeğirmeni Mahallesi, Kastamonu ve Hatay’da Kırk Asırlık Türk Yurdu Sokağı’nda, Kuşadası’nda ve Bilecik Gölpazarı Belediyesi Taşhan Koruma Alanı Çevre Düzenlemesi Projesi kapsamında tarihi yapıların yenilenmesiyle sürdürüldü.