Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Safi Duyar Yükseliş’te

Dünya Hafıza Şampiyonu Melik

Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Safi Duyar

Özel Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, “Etkili Veli Seminerleri” kapsamında Dünya Hafıza Şampiyonu, zihnin sınırlarını kaldıran Melik Safı Duyar’ı gündüz öğrencilerle akşam da velilerle buluşturdu.
İnsan beynin çalışma prensiplerinden bahseden Melik Safi Uyar, beynin daha etkin kullanabilmesi için bazı yöntemlerden bahsetti.
Özel Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Genel Müdürü Aykut Davut Öktem yaptığı konuşmada, etkili veli seminerleri kapsamında seminer zincirinin devam ettiğini belirterek, kurum olarak sadece öğrencilerin değil velilerin de eğitimine önem verdiklerini söyledi.
Çeşitli televizyon kanallarında yaptığı hafıza gösterileri ile tanınan ve Fotografik Hafıza Dünya Şampiyonlarından olan Melik Duyar, aynı zamanda “MEMORIAD™ Dünya Hafıza, Mental Sporlar & Hızlı Okuma Olimpiyatları”nın yönetim Kurulu üyesi ve Tükiye başkanlığı görevini yürütüyor.
Türk medyası tarafından “Unutmayı Unutan Adam“ olarak adlandrılmış olan Melik Duyar, aynı zamanda Türkiye’de “Hafıza ve Beyin Eğitimi”ni başlatan kişi olarak tanınmakta olup, dünyada da bu konuda öncü isimlerden birisi.
Velilerin yoğun ilgisi eşliğinde Özel Yükseliş Koleji’nde seminer veren Melik Safi Duyar,beynin daha etkin kullanılabilmesi için bazı yöntemleri de velilere anlattı.