Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Azganlık Halkı Şahutoğlu’nu Bağrına Bastı

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, durmadan, yorulmadan sürdürdüğü seçim çalışmalarına Azganlık’ta devam etti.
Azganlık’ta ev ev gezerek tek tek yüreklere dokunan Şahutoğlu, Azganlık Mahallesi sakinlerden de büyük teveccüh gördü.
CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin’in de eşlik ettiği ziyaretlerde hedef ve projelerini anlatan Şahutoğlu, bölge halkının talep ve sıkıntılarını da dinledi.
Beldelerin sorunlarını çok ii bildiklerini ifade eden Şahutoğlu, bu bağlamda çok ciddi projeler hazırladıklarını kaydetti. İskenderun’un 45 mahallesine eşit hizmet götürme kararlılığında olduklarını bir kez daha yineleyen Şahutoğlu, hizmet anlamında geri kalmış beldelere ise öncelik vereceklerini vurguladı.
Mahalle halkının ‘5 yıldır hizmet alamıyoruz atta derdimizi anlatacak muhatap bulamıyoruz’ yönündeki şikayetlerine de yanıt veren Şahutoğlu, kesinlikle eşit, şeffaf, adaletli, hakkaniyetli ve en önemlisi ulaşılabilir bir yönetim anlayışını İskenderun Belediyesinde hakim kılacaklarının sözünü verdi.
Azganlık’taki ev ziyaretlerinin yanı sıra Azganlık Sosyal Tesisini de ziyaret eden Şahutoğlu, burada dikiş kursu alan kadınlarla bir araya geldi. Bu tarz eğitimlerin kadınların sosyal hayata katılımları ve gelişimleri adına büyük önem arz ettiğini vurgulayan Şahutoğlu; “Özellikle kadınları çok önemsiyoruz. Kadınların bilinçli olması, sosyal olarak kendilerini geliştirmeleri çok önemli. Bizde bu kursları önemsiyoruz. Bunları daha da geliştirerek çoğaltmayı hedefliyoruz. İçerisinde kütüphanenin de yer alacağı sosyal tesislerde kadınlarımızın her anlamda kendilerini geliştirebilecekleri sosyal tesisler oluşturacağız. Bilinçli anneler, bilinçli çocuklar yetiştirir. Bilinçli çocuklar geleceğimizi inşa eder. Kadının dünya üzerinde olağanüstü emeği vardır” diyerek kadınlara verdiği önemi bir kez daha vurguladı.
Çok önemli proje ve hedeflerinin olduğunu ifade eden CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin ise; “Bize yol açın, hizmet edelim” dedi.
Ekinciler Fabrikasını da ziyaret eden CHP Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, öğle yemeğini Ekinciler’de yönetim ve çalışanlarla birlikte yedi. Recep Ekinci ve Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Alper Menteşoğlu tarafından karşılanan Şahutoğlu, çalışanlarla tek tek tokalaştı.