İHTİYAÇ SAHİPLERİNE BEYAZ EŞYA VE GIDA YARDIMI

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Defne Belediyesi, yeni yılın ilk günlerinde ihtiyaç sahiplerini unutmadı.

İhtiyaç sahiplerinin yardımına koşarak yüzlerinde ki gülümsemelerin sebebi oldu.

Defne Belediye Başkanı Opr. Dr. İbrahim Yaman’ın talimatları ile Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce gerçekleştirilen halı, gıda ve buzdolabı yardımlarıyla ihtiyaç sahibi aileler yeni yıla mutlu bir başlangıç yaptı.

Yeni yılda Defne Belediyesi’nin yardımları ile karşılaşan ihtiyaç sahibi aileler Defne Belediye Başkanı Opr. Dr. İbrahim Yaman ve ekibine gönülden teşekkür ederek, yeni yılda unutulmadıkları için minnettar olduklarını dile getirdiler.

Yapılan halı, buzdolabı ve gıda yardımlarının yanı sıra, evlerinde ısınma problemi yaşayan vatandaşlarımıza soba desteğinde bulanacağına dair söz veren Defne Belediyesi ekipleri; kişilerin isimlerinin ve yüzlerinin saklı tutulmasının prensip haline getirildiğini vurgulayarak,2019 yılında yardım faaliyetlerine ara vermeden devam edeceklerini ifade ettiler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>