Defne Kolejinde “KOAH” Semineri

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Dünya KOAH günü dolayısıyla Defne Kolejinde gerçekleşen KOAH seminerinde Özel Defne Hastanesinin başarılı doktorlarından Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanımız Dr. Orhan Altınöz tarafından KOAH hastalığı hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Defne Koleji konferans salonunda gerçekleşen seminere Defne Koleji Genel Müdürü Hüseyin Celil,Özel Defne Hastanesi İşletme  Müdür Yardımcısı İbrahim Ünal,Öğretmenler ve öğrenciler katılım gösterdi.

Hastaların büyük çoğunluğunda KOAH gelişmesinin nedeni uzun süreli sigara içme olduğunu ifade eden Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanımız Dr.Orhan Altınöz,Sigara içmenin zararlarını anlatarak başladığı sunumunda Koah  hastalığının tanı ve tedavisi hakkında yaptığı bilgilendirmeler sonunda öğrenciler tarafından sorulan sorulara cevap verdi.

Defne Koleji Genel Müdürü Hüseyin Celil böylesine faydalı bir seminer ile okullarında bilgilendirme yapan Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanımız Dr Orhan Altınöz’e teşekkür ederek çiçek ve hediye takdiminde bulundu.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>