BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:MASKE, MESAFE VE HİJYEN DENETİMLERİ ARTARAK DEVAM EDİYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediyesinin Maske, mesafe ve hijyen denetimleri artarak devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge doğrultusunda, koronavirüs salgınına karşı denetimler sürerken, İskenderun’da da Zabıta ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin birlikte gerçekleştirdiği denetimler sürüyor.

DENETİMLER DEVAM EDECEK

Zabıta ekipleri en işlek caddeler başta olmak üzere ilçe genelinde geniş çaplı denetim yaptı.

Uygulamada zabıta ekipleri, vatandaşları, maske takmaları ve fiziki mesafe kuralına uymaları konusunda uyardı.

Denetimler esnasında ekipler, maskesi olmayanlara da maske dağıttı. Sağlık Bakanlığınca yayımlanan rehberde yer alan kurallar ile alınması gereken önlemlere uyulup uyulmadığı noktasında da kontroller gerçekleştirildi. Temizlik, maske ve mesafe hususunda eksiklik görülen esnaf ve vatandaşlar uyarıldı.

EKİPLERİMİZLE BİRLİKTE SOKAKTAYIZ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İçişleri Bakanlığımızın genelgesiyle ilgili ekiplerimizle birlikte sokaktayız. Genel anlamda maske, mesafe ve hijyene uyulduğunu görüyoruz. Bu pandemi sürecini hep birlikte aşacağız. Denetimler aralıksız devam edecek. Halkımızın sağlığı birinci önceliğimiz” dedi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>