Gelişim Hastanesi Başhekimliği görevine Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Doktor Emin Turhan getirildi.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Sağlık alanında gerçekleştirdiği uygulamalarla önemli başarılara imza atan ve bölgenin sevilen Çocuk Sağlığı uzmanı doktorlarından Emin Turhan bugünden itibaren Başhekimlik görevine başladı.

Başhekim Turhan, kurumsal anlamda da hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışacağını, kendisini bu göreve layık gören yönetim kuruluna da teşekkür etti.

EMİN TURHAN KİMDİR?

1975 yılında Hatay/ İskenderun’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamladıktan sonra Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Daha sonra aynı üniversitede Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamladıktan sonra, devlet hastanesi yükümlülüğü kapsamında Batman’ın Gercüş İlçesi’nde 1 yıl mecburi hizmetini yaptı. Evli ve iki çocuk babası olan Uzm. Dr. Emin Turhan’ın Sağlık Bakanlığı; Çocuklarda İleri Yaşam Desteği (ÇİYAD) Eğitim ve Eğitmenlik sertifikası bulunmaktadır. Halen Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>