“BİRAZ HIRS SPOR” ARSUZ ŞAMPİYONU

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Belediyesi ve Köylü Spor Tesisleri’nin işbirliği ile gerçekleştirilen, 21 Yaş Altı Futbol Turnuvası’nın ödül törenine katıldı.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Köylü Spor Tesislerinde gerçekleştirilen ‘Evvel Temmuz 21 Yaş Altı Futbol Turnuvası’ final maçını CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin ve Meclis Üyeleri ile birlikte izledi. Maçın ardından turnuvada şampiyon olan ve dereceye giren tüm takımlara kupalarını takdim eden Başkan Güven, “ İlçemizde, spor anlamında böyle turnuvaların düzenlenmiş olması ve gençlerimizin bu organizasyonlara ilgi göstermesi bizleri mutlu ediyor. Başta şampiyon olan takım olmak üzere, turnuvada mücadele eden tüm takımları tebrik ediyorum. Bu turnuvanın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,” ifadelerini kullandı.

Final maçındaArsuz’un en iyisi olmak için mücadeleBiraz Hırs Spor, Baklavacı Kuşoğlu Spor’u4-2 yenerekşampiyonluğunu ilan etti. Ardından dereceye giren takımlara kupaları, protokol tarafından takdim edildi.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>