BAŞKAN FATİH TOSYALI KONUKLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI.

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Toplumun her kesiminden hemşerilerini kucaklayıp, sohbet eden Başkan Tosyalı, kendisine iletilen istek ve talepleri de dinliyor ve çözüm yönünde çalışmalar da yürütüyor.

Hemşerilerinin sıcak ilgi ve alakasından dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Belediye Başkanı Tosyalı,halkla iç içe hizmet yürüteceklerini dile getirdi.

Gönül belediyeciliğini İskenderun’da tesis etme yönünde ciddi bir çaba harcadıklarını vurgulayan Başkan Tosyalı, özlenen modern ve gelişmiş bir İskenderun’u tüm hemşerilerinin destekleri ile gerçekleştirme kararlılığında olacaklarını kaydetti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret ederek tebriklerini iletenler arasında, İskenderun Deniz Ticaret Odası Başkanı Kemal Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri,İsdemir Genel Müdürü Mesut Keyfli,İskenderun Şehit ve gazi aileleri derneği başkanı Fevzi  Mercanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri,Payas organize sanayi bölgesi baikanı Süleyman çelik ve yönetim kurulu üyeleri esnaflar ve vatandaşlar yer aldı.

Ziyaretlerde konuklar Başkan Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>