FİZYOTERAPİSTLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ YARIN ANTAKYA PARKINDA BAŞLIYOR

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Fizyoterapistler Günü etkinlikleri yarın Antakya Parkında başlıyor

Mustafa Kemal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu ve Gönüllü Genç Sağlık Liderleri Topluluğu “Sigarayı bırak, doğru nefes al, egzersiz yap” etkinliği çerçevesinde Hatay halkına bilgilendirmede bulunacak.

Her yıl Türkiye Fizyoterapistler Günü olarak kutlanan 8 Nisan tarihini Dr. Fzt. Nihan KATAYIFÇI ile beraber Hataylı Fizyoterapistler, bu hafta içerisine yayılan etkinliklerle kutluyor.

Antakya Parkında sabah 10:00 ile 12:00 saatleri arasında yapılacak bu etkinlikte, Sigarayı bırakma ile ilgili bilgilerle beraber Doğru egzersiz ve Doğru nefes alma teknikleri hakkında bilgiler verilecek.

Bu etkinliğe ayrıca Türkiye Fizyoterapistler Derneği Hatay İl Temsilciliği, Antakya Fizyoterapi Günleri Etkinlik Düzenleme Kurulu da destek veriyor. Türkiye Fizyoterapistler Günü haftası etkinlikleri hazırlanıyor

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>