Başkan Güven, Arsuz Karaağaçspor Yönetimi’ni Ağırladı

Published on:  /   Son güncellenme  /   Yorum yapılmamış

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grupta mücadele eden Arsuz Karaağaçspor Kulüp Başkanı Nevzat İnan ve yönetim kurulu üyeleri, Arsuz Belediye Başkanlığına seçilen Asaf Güven’i makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette konuşan Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, ziyaretten dolayı Arsuz Karaağaçspor Kulüp Başkanı Nevzat İnan ve yönetimine teşekkür etti.

Misafirlerini makamında ağırlayan Başkan Güven; “Seçim süreci zorlu bir süreçti. Birlik ve beraberlik gerektiren bir süreçti. Biz, halkımızın beklentilerini karşılamak için buradayız. Halkımızın desteği ile hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. İlçemizde bulunan tüm amatör spor branşlarına gücümüz ve yasalar el verdiği sürece destek sağlayacağız” dedi.

Arsuz’un çiçeği burnunda Belediye Başkanı Asaf Güven’in destek sözü vermesi Turuncu-Beyazlı camiada sevinçle karşılanırken, Kulüp Başkanı Nevzat İnan da Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’e çiçek takdim etti.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>