Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vali Ata veda ziyaretleri gerçekleştirdi

Hatay Valisi Erdal Ata,

Hatay Valisi Erdal Ata, ilimiz sanayi sektörünün gelişmesine katkıda bulunan İskenderun İlçemizdeki hayırsever işinsanlarına veda ziyaretinde bulundu.

Hatay’da eğitim, sağlık ve diğer konularda yaptıkları eserler ile tanınan hayırsever işadamlarımızdan Fatih Tosyalı, Recep Atakaş ve Nuri Üysen’i ziyaret etti.

Vali Ata, Hatay ilimizde görev yaptığı süre içerisinde hayırsever iş insanlarımızın kendisine gösterdikleri teveccüh dolayısıyla teşekkür ederek son iki yıl içerisinde elbirliği ile Hatay’ı dün olduğundan daha iyi bir noktaya taşımanın mutluluğunu yaşadığını sözlerine ekledi.

Nuri Üyseni ziyaretinde Yükseliş Koleji öğrencilerine kısa bir konuşma yapan Vali Ata “Öğrencilere Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bir sözü ile seslendi “Biz, her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir. ” Yeni nesil sizlerin eseri olcaktır. Bunun için çok çalışmanız gerekiyor. “dedi

Hayırsever işinsanları Fatih Tosyalı, Recep Atakaş ve Nuri Üysen ise Vali Ata’yı tanımak ve birlikte çalışmaktan onur duyduklarını belirterek kendilerine kattığı tecrübeler ile gösterdiği nezaket dolayısıyla kendisine teşekkür ettiler.