Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI MEHMET DÖNMEZ GÖREVİ DEVRALDI

HATAY’DA, CUMHUR İTTİFAKI’NDAN İSKENDERUN

HATAY’DA, CUMHUR İTTİFAKI’NDAN İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN MEHMET DÖNMEZ GÖREVİNİ DÜZENLENEN TÖRENLE DEVRALDI
İskenderun’da Cumhur İttifakının adayı olarak seçimi kazanan Mehmet Dönmez düzenlenen törenle İskenderun Belediye Başkanlığı görevini Fatih Tosyalı’dan devraldı.


İskenderun Adliyesinde, Seçim Kurulundan mazbatasını aldıktan sonra belediye binasına gelen Başkan Dönmez’i coşkulu bir kalabalık karşıladı. Düzenlenen törende görev süresi biten Fatih Tosyalı yaptığı konuşmada “İskenderun’a ellerinden geldiğince hizmet etmeye gayret ettiklerini belirterek, seçimi kazanan Başkan Mehmet Dönmez’in çok daha güzel ve başarılı hizmetler yapacağını söyleyerek başarı dileklerini iletti.


İskenderun’un yeni belediye başkanı Mehmet Dönmez ise seçim sürecinin bittiğini artık hizmet zamanının geldiğini söyledi. Dönmez, “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bu kutlu yola çıkarken, ‘’Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, Yeter Söz Milletindir’’ dedi. Rabbim bize ilk kez milletin terazisinden çıkmayı layık gördü. Siz değerli hemşehrilerimize ve yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımızın güvenine layık olduğum için mutluyum. Teşkilatlarımızın gece-gündüz demeden gayret gösterdiklerine şahidim. Emeklerinden dolayı onlara çok teşekkür ediyorum. Çalışma arkadaşlarım çok yoğun bir şekilde emek harcadı.


İskenderun artık hizmete doyacak, parti rozetimi bugün çıkardım, tüm hemşehrilerimizin başkanı olarak göreve başlıyorum. İlk hedefimiz depremin izlerini kaldırıp, şehrimizi eski günlerinden iyi noktaya getireceğiz.” dedi.
Düzenlenen törenin ardından başkanlık makamına geçilerek devir teslim işlemleri gerçekleştirildi.