Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İTSO’DA KOSGEB VE KREDİ DESTEKLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

İSDER’DEN İTSO’YA ZİYARET İskenderun


İSDER’DEN İTSO’YA ZİYARET
İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği, Dernek Başkanı Onur AÇIKALIN önderliğinde, temsilcileri ile birlikte İTSO’ya ziyarette bulundu.
İSDER Başkanı Onur AÇIKALIN, yönetimi yeni devraldığını belirterek dernek ile ilgili bilgilendirme konuşması yaptı. Ardından kişi, kurum, kuruluş ayırmadan gerek esnaf, gerek eğitim alanında herkese ulaşmayı her soruna çözüm bulmaya çalışmayı amaç edindiklerini belirtti. Ziyaretin amacının ise özellikle deprem sonrası oluşan birtakım fırsat eşitsizliklerinin devlet kurumları tarafından engellenmesi için İTSO ile işbirliği içinde hareket etmek olduğunu iletti.


İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı YILMAZ ise, İSDER gibi, toplumsal olaylarla ilgili sorun dile getiren ya da yardım ve işbirliği talebinde bulunan dernek ve STK’larla iletişim halinde olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, toplum yararına olacak gerekli tüm yardımı yapmaya hazır olduklarını iletti. Yıldönümü yaklaşan 6 Şubat depremlerinin bölgeye etkileri, bölgenin ekonomik durumu, KOSGEB kredi ve destekleri gibi güncel konulara değinilen toplantı karşılıklı memnuniyet ve dilekler ile sona erdi.