Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HALK BANKASINDAN İTSO’YA ZİYARET

“İTSO ÜYELERİNE  HALK BANKASINDAN


“İTSO ÜYELERİNE  HALK BANKASINDAN AVANTAJLI KREDİ İMKANI”

Halk Bankası Hatay Bölge Koordinatörü Hacı Bayram Evren, İskenderun Ticari Şube Müdürü Hüseyin Kahveci, Hatay Bölge Ticari Pazarlama Bölüm Müdürü Hasan Binat ve İskenderun Şube müdürü Ali Sarı İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.


Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, deprem sonrası KOBİ ve üyelere yönelik Halk Bankasının sunmuş olduğu avantajlı krediler ile ilgili bilgiler verildi.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, “Üyelerimizin deprem sonrası yaşadıkları finansal sorunlar ve kredilere ulaşma noktasında sürekli banka müdürlerimiz ile görüşüyoruz ve üyelerimizi bilgilendiriyoruz. Halk Bankasının bu süreçte üyelerimize yönelik sağladıkları kredi desteklerinden dolayı da memnuniyetimizi dile getirmek istiyorum. Temennimiz, üyelerimizin işlerini bir an önce yoluna koyması, işletmelerimizin ve Kobilerimizin ayağa kalkarak ticari faaliyetlerine devam etmeleri yönündedir” dedi.
Ziyarette,  İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Çam ve Nedim Şaban yer aldı.