Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İYİ Parti İl Başkanı Çirkin görevi devraldı…

İYİ Parti Hatay İl

İYİ Parti Hatay İl Başkanlığı görevini resmen Ali Seçer’den devralan eski milletvekili Adnan Şefik Çirkin bir yıl içinde seçim olması halinde iki vekil kazanacaklarını ileri sürdü.Ä°YÄ° Parti Ä°l Başkanı Çirkin görevi devraldı…

Parti binası önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan ve Kuran-ı kerim okunan devir teslim töreninde konuşan Ali Seçer partiyi zor günlerde kurduklarını ve herkesin canla başla parti için mücadele verdiğini vurguladı.

İyi Parti İl Başkanı A. Şefik Çirkin da, çocuk yaşta ülkücü olarak yola çıktıklarını belirterek “İlk günden itibaren rabbimizin nasibine talibiz. Değerli Gönültaşlarım, bugün bir devir teslim töreni var. Biz hep yine birlikte çalışacağız. Bu partinin kurucuları, büyük emek edenleri de hiç unutmayacağız. 1 yıla yakın bir zaman içinde İyi Parti’nin tüm üyeleri birbirini tanımış ve dertleriyle dertlenmiş olacak” dedi.

İyi Parti’yi Hatay’da ve Türkiye’de iktidara taşıyacaklarını ifade eden A. Şefik Çirkin, “Biz göreve geldiğimizde on binleri aşan tebrik ve telefonlar aldık. Hepsine mümkün oldukça dönmeye çalıştık. Küçük bir zümre hemen ülkücülüğü tartışmaya açıp, sanki kendilerinden başka ülkücü yokmuş gibi davranıyorlar. AK Parti’de ülkücü diyene karşı susuyor, İyi Parti’deki ülkücüye kan kusuyor. Bunları dünyası Facebook. Siz işinize bakın. İyi Parti demokrasi mücadelesi veren ülkücülerin eseridir. Ülkücüler İyi Parti’yi benimserken Benim demez. İyi Parti herkesindir. Milletindir. Bütün arkadaşlarımız el birliği ile o ufak zümre ile mücadele edecek. Eğer bir yıl içinde seçim olursa iki, 2 yıl içinde seçim olursa daha fazlasını vekil çıkaracağız” diye konuştu.