Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Demokrat Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan Fener Caddesi Esnafıyla Buluştu

Çarşı esnaflarını gezmeye devam

Çarşı esnaflarını gezmeye devam eden Demokrat Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan Fener caddesi esnafıyla buluştu. Kalabalık bir ekiple Fener Caddesi üzerindeki esnafı gezen Mete Aslan’a ilgi yoğundu.
Fener Caddesi üzerinde karşılaştığı bir bayanın “Senin sayende bu cadde böyle oldu” demesi üzerine konuşan Mete Aslan, “1994 yılında seçimi kazandığım zaman bu cadde tek şerit ve seyyar satıcılardan geçilmiyordu. Kaldırımı ve yolu yoktu. Belediye başkanlığı dönemimde ilk icraatımızı bu cadde üzerinde yapmıştık. Çift şerit yol yapıp tüm seyyar satıcıları kaldırdık. Daha sonra kaldırımları ve yolunu düzelttik. Bu cadde benim ilk hizmetim olarak da bilinir” dedi.
Cadde üzerinde yürüyen vatandaşlarla da selamlaşan Mete Aslan, İskenderun ittifakının önemine dikkat çekerek, “Son 20 gün de iyi düşünmeniz lazım. Ankara’nın dayatmalarına tepki göstermek için bu ittifaka katılın. Biz İskenderunluyuz ve ittifaklar da bizim ittifaklarımız olmalı. Dayatmalarla ittifak olmaz. İskenderun’da yaşayanlara sormadan İskenderun’da ittifak adaylarını çıkarmak bu halka da saygısızlıktır. Fener Caddesi için de şikayetler var. Hepsini düzelteceğiz. Öncelikle temizlik konusuna eğileceğiz. Cumhurbaşkanı gelmese bu cadde temizlenmeyecekti. Bu insanlar bunu hak etmiyor. İskenderunlu daha temiz ve daha disiplinli bir şehirde yaşamaya layıktır” dedi.