Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yaz Spor Okulları Birçok Branşta Heyecanla Devam Ediyor

 İskenderun Belediyesi, İlçe Spor

Yaz Spor Okulları Birçok Branşta Heyecanla Devam Ediyor

 İskenderun Belediyesi, İlçe Spor Müdürlüğü ve İskenderun Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen Yaz Spor Okulları bu yıl çok yoğun ilgi gördü.
Okulların tatile girmesi ile başlayan ‘Yaz Spor Okulları’nda 9 branşta toplam 2200 öğrenci kurs görüyor. Büyük ilgi gören kurslarda öğrencilerimize forma ve malzemeleri ücretsiz teslim edilirken, her branşın hocaları, öğrenciler ile yakından ilgilenerek güzel bir sezon geçirmeleri için büyük bir çaba ve gayret sarf ediyorlar.
Basketbol, futbol, voleybol, Kickboks Karate, tenis, masa tenisi, jimnastik ve okçuluk branşlarında başlayan ‘Yaz Spor Okuları’ bu yıl Halk Eğitim Merkezi (İHEM) ve İlçe Spor Müdürlüğü’nün de katkıları ile daha görkemli bir hale geldi.
Önceki yıllardan daha çok sporcunun katıldığı kurslar İskenderun Belediyesi’ne ait tesislerde branş hocalarının önderliğinde büyük bir heyecanla devam ederken, vatandaşlarımızın da bir hayli memnun oldukları gözlendi.
İskenderun belediye Başkanı Fatih Tosyalı, farklı branşlardaki kursların hepsine ayrı ayrı katılarak sporculara başarılar dilerken, katılımlarından dolayı da ailelerine teşekkür etti. Çocuklarımızın geleceğimizin teminatı olduğunu önemle hatırlatan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarını, bu kursların önümüzdeki yıllarda daha farklı birçok branşta devam edeceğini kaydetti.