Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

VALİ DOĞAN VE BAŞKAN TOSYALI PROJE ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.

Hatay Valisi Rahmi Doğan,

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ile birlikte kent genelinde yapılmakta olan ve yapılması planlanan çalışmaları yerinde incelediler.

Başkan Fatih Tosyalı ve başkan yardımcıları ilk olarak Hatay Valisi Rahmi Doğan ile birlikte İsmet İnönü Mahallesi 749.sokaktan geçen taş ocağı, iş ve yük kamyonları için yapılması planlanan alternatif yol güzergâhında incelemelerde bulundular.

Başkan Tosyalı, bu alternatif yol çalışmasının hem trafiği rahatlatacağını, hem de kamyon geçişi nedeniyle oluşan gürültü ve çevre kirliliğinin çözümüne katkı sağlanacağını belirtti.

Daha sonra Hatay Valisi Rahmi Doğan ile birlikte Aşkarbeyli otoban köprüsünün bulunduğu bölgede ve feyezan kanalı çevresinde incelemelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı,” Sayın Valimize alternatif yol güzergâhları ve feyezan kanalında yapılmakta olan genel çalışmalar hakkında bilgiler aktardık ”dedi

Hatay Valisi Doğan ile birlikte Yıldırımtepe Muhtarı Veli Demircan’ıda ziyaret eden Başkan Fatih Tosyalı, bölgede yapılması planlanan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Ardından Başkan Fatih Tosyalı, Hatay Valisi Rahmi Doğan ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Pac meydanına Minibüsler için yapılan cep çalışmasını yerinde inceledi. Yapılan düzenlemeler hakkında Vali Doğan’a bilgiler aktaran Başkan Tosyalı, halka en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını belirtti.

Son olarak Hatay Valisi Rahmi Doğan ile birlikte Çankaya bölgesinde yapılması planlanan seyir terası yerinde incelemelerde bulunan Başkan Fatih Tosyalı, yapılması planlanan seyir teraslarının vatandaşlarımızın yeni sosyal yaşam alanlarından olacağını ifade etti.

Hatay Valisi Rahmi Doğan İskenderun’un doğasıyla deniziyle sosyal ve kültürel yapısı ile gelişme olan bir şehir olduğunu belirterek halka hizmet noktasında İskenderun halkına en iyi hizmeti vermenin gayretinde olduklarını belirterek çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar diledi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise ,”Sayın valimize çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. İskenderun’u hep birlikte hak ettiği noktaya getireceğiz. Sayın Valimiz projelerimizi çok beğendi. Projeler için gerekli çalışmalara destek verileceğini söyledi. El birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İskenderun’a değer” şeklinde konuştu.