Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

RAMAZAN’DA İGC BULUŞMASI

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti tarafından

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti tarafından üyelerine yönelik verilen iftar programına protokol üyeleri de katıldı. Gazeteciler Cemiyeti Başkan Diyap Atar ve yönetim kurulu üyeleri, iftar programına gelen üyeler ve aileleriyle tek tek ilgilendi.

İftar programı sonrasında kısa bir konuşma yapan İGC Başkanı Diyap Atar, “Ramazan ayının özelliği bir arada bulunmak ve iftarları birlikte yapmaktır. Gazeteciler Cemiyeti olarak üyelerimiz ve aileleriyle birlikteyiz. Bizi bu günümüzde yalnız bırakmayan Protokol üyelerimize ve ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

İftar programına katılan Protokol üyeleri adına kısa bir teşekkür konuşması yapan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, “Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar nezdinde tüm yönetimi ve gazetecileri kutluyorum. Ailece güzel bir iftar programı oldu. Birliğimizin daim olmasını diliyorum” dedi.

Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği iftar yemeğine; İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Kaymakam Adayı Cezmi Kandemir, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve eşi Arife Tosyalı, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Arsuz Emniyet Müdürü Hasan Gün, Hatay Basın İlan Kurumu Müdürü Halil İbrahim Parlak, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti üyeleri ve aileleri katıldı.