Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KADIN VE ÇOCUKLAR İÇİN KADIN DAYANIŞMASININ EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ SERGİLEDİLER…

ATSİAD Kadın Komitesi ve
ATSİAD Kadın Komitesi ve Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği el ele…
ATSAİD Kadın Komitesi Başkanı Gülden Özdemir ve beraberinde Komite üyesi kadınlar, İskenderun Korunmaya Muhtaç Çocuklara Yardım Derneği’ni (İKMÇYD) ziyaret ettiler.
ATSİAD’li kadınların İKMÇYD ziyaretinde Dernek Başkanı Çakmaklı, yönetim kurulu üyeleri; Suzan Bıçakçı, Dilek Şencan, Arzu Kireççi, Gönül Hadra, Ümit Günay, Akide Ahi, Dernek Kurucu üyesi Gazeteci Serpil Korkmaz hazır bulundu.
Ziyarette; ATSAİD Kadın Komitesi Başkanı Gülden Özdemir ve Kadın Komite Üyeleri; Av. Aylin Akbay Rende, Çiğdem Saçan, Pınar Ceritbinmez, Nesrin Köybaşı, Emine Aslan, derneğin kadın ve çocuklara yönelik çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.
ATSİAD Kadın komitesi, geliri derneğe bırakılmak üzere geçtiğimiz haftalarda düzenledikleri karaoke etkinliğinden elde ettikleri gelir ile çocuklar için giyim kuponunun yanı sıra Rende Opet’tin katkılarıyla 40 çocuğun faydalanacağı oyun kuponunu Dernek Başkanı Zeynep Çakmaklı’ya teslim ettiler.
ATSAİD Kadın Komitesi Başkanı Gülden Özdemir ve İKMÇYD Başkanı Zeynep Çakmaklı ve üyeler, toplumsal dayanışma adına kadınlar olarak ortak çalışmalara imza atacaklarını; “Önümüzdeki süreçte de kadın ve çocuklara yönelik örnek gösterilecek faaliyetlerimiz olacaktır” şeklinde dile getirdiler.