Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İTSO Eğitim Vakfı’ndan Güven’e ziyaret…

İskenderun Ticaret ve Sanayi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim ve Kalkınma Vakfı Yönetimi Doğan Erten başkanlığında, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’e ‘Hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı yönetimi, 31 Mart Yerel seçimlerinde Arsuz Belediye Başkanı seçilen Dr. Asaf Güven’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, Vakfın çalışmaları hakkında Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’e bilgiler verdi.

 

İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, Vakıf olarak Maddi durumu yerinde olmayan öğrencilere burs verdiklerini belirterek “İmece usulü ile yapılan bu hizmette öğrencilerin eğitimlerine destek oluyoruz. Yönetim kurlum adına sizleri ziyaret ederek, yeni görevinizde başarılar diliyoruz” dedi.

 

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven de, İskenderun ile Arsuz’un ayrılmaz bir bütün olduğuna vurgu yaparak, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı yönetimine de yapmış oldukları hayırlı işlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven’in ziyaretinde, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten, yönetim kurulu üyeleri  Saadet Özmen, Yüksel Cirdi, Münir Emre Kuran, Serdar Çotulay, Emin Aşkargenç, Nuri Yıldırım  yer aldı.