Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“İskenderun, her şeyin en iyisine layık”

Namık Kemal Ortaokulu Müdürü

Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç’u evinde ziyaret ederek, eğitimcilerle buluşan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı AK Partili Fatih Tosyalı, İskenderun’un her şeyin iyisine layık olduğunu söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında her gün bir mahallelerde ev toplantılarına katılarak, vatandaşlarla buluşup destek istemeye devam eden Cumhur İttifakı AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, sabahın erken saatlerinden itibaren ekibiyle birlikte yoğun tempoda seçmenle diyalog trafiğini sürdürüyor.

 

Ev ziyaretlerinde projelerini ve yönetim ilkesini anlatan Ak Partili Fatih Tosyalı, Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç’u da evinde ziyaret ederek, eğitimcilerle buluştu.

 

İskenderun’un her şeyin en iyisine layık olduğunu dile getiren Tosyalı, “Talip olduğumuz görevin bilincindeyiz ve bu ölçüde güzel İskenderunumuz’un her sahasında varız. Gönüllere talibiz. Bunun için de 31 Mart’ta desteklerinize ve dualarınıza talibiz” ifadelerini kullandı. Hoş sohbet içinde geçen ev toplantısında eğitimcilerin sorularını da yanıtlayan Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “Her okula desteğimiz olacak. Kaynaklarımızı bu yönde şekillendireceğiz” dedi.

 

İNSAN ODAKLI YATIRIM

Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Güven ve Milletvekili Adayı Ecrin Nazlı İnan’ın da katıldığı toplantıda Namık Kemal Ortaokulu Müdürü Ali Koç’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür eden Tosyalı, kenti “İnsan Odaklı” yatırımlarla daha refah, müreffeh ve yaşam standardı yüksek ilçe konumuna ulaştırmak için 31 Mart seçimlerinin önemli olduğunun altını çizdi.