Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İSKENDERUN BELEDİYESİ AHŞAP BOYAMA KURSLARI DEVAM EDİYOR

İskenderun Belediyesinin tarafından düzenlenen

İskenderun Belediyesinin tarafından düzenlenen Ahşap Boyama ve Dekoratif Ahşap Süsleme kursu çalışmaları devam ediyor.

Kültür Müdürlüğüne bağlı Sakarya Mahallesi sosyal tesisinde verilen eğitimlerde kursiyerler objeleri boyayarak veya eski kullanılmış ahşapları yeniliyor.

KURS YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Düzenlenen kurslar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Kültür müdürlüğü olarak bayanlara yönelik olarak düzenlemiş olduğumuz kurslar devam ediyor. Ahşap Boyama ve Dekoratif Ahşap Süsleme kursu yoğun ilgi görüyor. Kursiyerlerimiz kursta zamanı çok güzel değerlendiriyor. El sanatlarını seven arkadaşlarımız kursa geliyorlar. Kurslarımız artarak devam edecek” dedi.

KURSLARIMIZ DEVAM EDECEK

Başkan Seyfi Dingil,”haftanın belirli günlerinde verilen eğitimlerde bayan kursiyerler ahşap boyamayı öğreniyor. Bayanlara yönelik aktiviteler Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile devam ediyor. Bayanlara yönelik kurslarımız devam edecek. Zaman içerisinde Kültür Sanat alanında belediye olarak güzel çalışmalarla adımızdan söz ettireceğimize inanıyorum. “dedi.

Kurslara katılan kursiyerler, İskenderun Belediyesinin bu tür kurslarından oldukça memnun olduklarını ifade ederek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.