Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil: Cumhurbaşkanımızı Coşku İle Karşılayacağız

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Mart Pazar günü İskenderun Anıt Alanında gerçekleştireceği miting öncesi açıklamalarda bulundu.

İskenderun’un tarihi bir güne daha tanıklık edeceğinin altını çizen Başkan Seyfi Dingil,10 Mart Pazar günü saat 16.00’da İskenderun Anıt alanında gerçekleştirilecek büyük buluşmaya tüm bölge halkını davet etti.
Başkan Seyfi Dingil, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir coşku ve heyecanla beklediklerini açıklamalarına ekledi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi en güzel şekilde ağırlayacaklarını ve hazırlıkların devam ettiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil şunları söyledi:
“Dünya lideri, mazlumların gür sesi, liderimiz Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı her gelişinde olduğu gibi Pazar günü düzenlenecek olan mitingde de yine bağrımıza basacağız. İskenderun’umuz her zaman olduğu gibi yine tarih yazacak ve kendisine yakışan misafirperverliğinin en güzel örneğini tüm dünyaya gösterecektir. Cumhurbaşkanımızı kentimizde ağırlayacak olmak bizim için onur ve gururdur. Bu vesile ile tüm hemşerilerimizi 10 Mart 2019 Pazar günü saat 16.00’da İskenderun anıt alanında düzenlenecek olan mitinge davet ediyorum”