Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İş Dünyası Zirvesi 17 Kasım’da Hatay’da

Türkiye’nin gönüllük esasıyla bir

Türkiye’nin gönüllük esasıyla bir araya gelmiş, en büyük bağımsız iş dünyası örgütü olan TÜRKONFED, Girişim ve İş Dünyası Zirvesi’nin 22’ncisini, “Güçlü İşletmeler, Güçlü Ekonomi” temasıyla 17 Kasım tarihinde Hatay’da gerçekleştirecek. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımıyla, DASİFED’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek zirveye, TÜRKONFED Başkanı Orhan Turan ve TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik de katılacak.

4 Kasım 2018 /  Çatısı altında yer alan 29 federasyon ve 235 dernek üzerinden 24 bin iş insanı ve 40 bine yakın şirket ile Türkiye’nin “gönüllü ve bağımsız” en büyük iş dünyası örgütü olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Doğu Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (DASİFED) ev sahipliğinde 22. Girişim ve İş Dünyası Zirvesi’ni düzenlemeye hazırlanıyor.

17 Kasım’da Hatay’da “Güçlü İşletmeler, Güçlü Ekonomi” temasıyla düzenlenecek olan zirvede, T.C. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik ve DASİFED Başkanı Faruk Ekinci açılış konuşmalarını yapacak.

Zirve kapsamında ayrıca, TÜRKONFED ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğiyle, işletmeleri sel gibi afetlere ve mülteci sorunu gibi krizlere daha dayanıklı kılmak için başlatılacak Birleştirici İş İnisiyatifi (Connecting Business Initiative-CBI) programında UNDP Türkiye Ofisi Direktörü Claudio Tomasi ve TÜRKONFED Başkanı Orhan Turan’ın imza töreni de gerçekleştirilecek.