Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İGC’den BASIN İLAN KURUMU’NA TEŞEKKÜR

Basın İlan Kurumu’nun “Dijitalleşme
Basın İlan Kurumu’nun “Dijitalleşme ve Sosyal Medya Yönetimi” konusunda bilgilendirmenin yapıldığı çevrimiçi eğitim semineri bir süre önce yoğun ilgiyle düzenlenmişti. BİK Hatay şubesinin davetiyle seminerin katılımcıları çok yararlı bilgiler edinme fırsatı bulmuştu.
SERTİFİKALAR, SAHİPLERİNE VERİLDİ
İskenderun Gazeteciler Cemiyeti tarafından Ramazan etkinliği kapsamında üyeleri bir araya getiren geceye BİK Hatay Şube Müdürü Halil İbrahim Parlak da katıldı.
Güzel gecede sertifika belgeleri protokol üyeleri tarafından Abdurrezzak Nazlı, Yasemin Karali, Mustafa Topal, Erdal Yılmaz, Saadet Berkyürek, Akın Bodur ve Nesrin Geyik adına düzenlenen sertifikalar; İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyal, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve Arsuz Emniyet Müdürü Hasan Gün tarafından sahiplerine verildi.
Gecede bir konuşma yapan İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar, günümüz teknolojisinden yararlanan medayaya böylesine yararlı bir eğitim veren Basın İlan Kurumu’na Hatay şubesi nezdinde genel merkez yöneticilerine teşekkür etti.
Hatay Basın İlan Kurumu Müdürü Halil İbrahim Parlak da eğitim semineri katılımcılarına tekrar teşekkür etti.
HABER Abdurrezzak NAZLI