Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HİZMETLERİ TIKAYAN DEĞİL, YARDIMCI OLAN BİR EKİP OLACAĞIZ

Meclis grup toplantısında konuşan

Hizmetleri tıkayan değil, yardımcı olan bir ekip olacağızMeclis grup toplantısında konuşan Ak Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu: Hizmetleri tıkayan değil, yardımcı olan bir ekip olacağız.

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi öncesinde bir araya gelen AK Parti Hatay meclis grubu İl Başkanı Mehmet Yeloğlu Başkanlığı’nda toplantı.

Parti toplantı salonunda düzenlenen programa AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu’nun yanı sıra, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş ve Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ile meclis üyeleri katıldı.

Yapılan toplantıda meclisin çalışmaları,  bugüne kadar yapılan çalışmalar ile gündem maddeleri görüşüldü.

HATAY’INIMZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi gündem maddeleri konularına değinen AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu; “Bizler AK Parti Hatay meclis grubu olarak hizmetleri tıkayan değil, hizmetlere yardımcı olan bir ekip olacağız. Hatay’ımızın tamamına hizmet götürme noktasında çalışacağız. Gündem maddelerinin ilki olan Kurtuluş Caddesi’nin trafiğe kapatılması önemli bir konu. Bu konuda Hatay Valimiz Rahmi Doğan, Antakya Belediye Başkanımız, Hatay milletvekilleri başkanlığında bir toplantı yapılmış. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nın Kurtuluş Caddesi yayalaştırma projesi kapsamında alternatif güzergâh olarak Uğur Mumcu Caddesi,  M. Kemal Şeyhoğlu Caddesi ile 1. Cadde kamulaştırma ve yol çalışmalarının yapılabilmesi için 100 Trilyon borçlanma yetkisi görüşülmüş. Hatay Büyükşehir Belediyesi taleplerini kabaca istemesi doğru bir şey değil. Büyükşehrin bu gibi konularda bizlere de bilgi vermesi gerekmektedir.” Dedi.  Başkan Yeloğlu’nun konuşmasının ardından gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı