Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET GÖTÜRECEĞİZ”

İskenderun Belediye Başkanı Fatih

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, her mahalleye eşit hizmet götürmenin gayretinde olduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Azganlık, Bekbele ve Sarıseki’de belediye tarafından yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Azganlık mahallesi girişinde Fen işleri müdürlüğü tarafından yol düzenleme ve yeni kaldırım çalışmasının yapıldığını belirten Başkan Fatih Tosyalı,”Azganlıkmahallemizde vatandaşlarımızdan gelen yoğun gelen talep üzerine çalışma başlattık. Vatandaşların sık ve en yoğun kullandıkları bölgelerde çevre düzenleme çalışmaları yapıyoruz. Fen işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Kaldırımlar parke taşı ve karo ile döşenerek daha modern hale getiriliyor. Bekbele’de ise muhtarımızı ziyaret ederek mahallede yapılması planlana çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Daha sonra Sarıseki’de atıl bir vaziyette bulunan halk plajı ve tesislerde inceleme yaptık. Burayı da vatandaşlarımızın temiz ve rahat kullanabileceği bir plaj haline getireceğiz ”dedi

YOĞUN ÇABA SARF EDİYORUZ

Başkan Fatih Tosyalı,“çok daha etkin ve verimli bir şekilde halkımızla birlikte çalışacağız. Her mahalleye aynı hizmeti götürmek için çalışıyoruz. Muhtarlarımız mahallerinin sorunlarını bize ilettiğinde ekiplerimizi yönlendirerek çözüm buluyoruz. Vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alması için yoğun çaba sarf ediyoruz. Mahalleler arasında ayrım yapmayacağız, çünkü her mahalle bizim gözümüzde eşit hizmeti hak ediyor” şeklinde konuştu.