Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÜVEN VE HUZURUN ADRESİ 177 YAŞINDA!

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü

İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve beraberinde emniyet teşkilatı mensuplarının katılımından oluşan heyet ile 4 Nisan-10 Nisan tarihleri arasında idrak edilen “Polis Haftası” ve “Emniyet Teşkilatı’nın 177. Kuruluş Yıldönümü” münasebetiyle; Kaymakam İskender Yönden’e ziyarette bulunarak, çiçek takdim etti.

Kaymakam Yönden, “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlayan, suç işlenmesini önlemek ve suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri layıkıyla yerine getiren, kamu güvenliği ve huzuru için gece gündüz demeden görev yapan başta ilçe emniyet mensuplarımız olmak üzere, emniyet teşkilatı mensuplarının 177. Yıl dönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyorum. Göstermiş olduğunuz özveri, çaba ve fedakarlık içinde teşekkür ediyorum. Görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi de rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, bundan sonra terör ve şehit haberlerinin olmadığı hiçbir polisimizin burnunun bile kanamadığı, sağlıklı, başarılı ve huzurlu bir yaşam diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve görevliler, “Görevimizi ifa ederken bizlerden desteklerini esirgemeyen başta Kaymakamımız İskender Yönden’e, Emniyet teşkilatımız adına teşekkür ediyoruz” dediler.