Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÜLER: “KENTİN SORUNLARINI BİLİYORUZ, HATAY’I YENİDEN İNŞA EDECEĞİZ”

AK Parti Hatay Büyükşehir

Güler: “Kentin sorunlarını biliyoruz, Hatay’ı yeniden inşa edeceğiz”

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, Erzin ilçesinde yaptığı konuşmada Hatay’ı yeniden inşa edeceklerini söyledi.

Yerel seçim çalışmaları kapsamında Erzin ilçesinden bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Güler, AK Parti ilçe başkanlığını, Erzin Belediyesini, Erzin Kaymakamlığını, Erzin küçük sanayi kooperatifini ziyaret ederek, ilçe mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Güler, ziyaretlerinde yaptığı konuşmada Hatay’ın sorunlarını bildiğini ve Hatay’ı yeniden inşa etmek için çalışacaklarını söyledi.

En büyük sermayesinin helal lokma olduğunu söyleyen Güler, konuşmasının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Çok şükür bu boğazdan bilerek haram lokma geçmedi. En büyük sermayemiz haram yememek ve doğruyu söylemek. Biz milletimize hiçbir zaman yalan söylemeyeceğiz. Nereden geldiğimizi unutmuyoruz. Üniversite yıllarında çay satarak, simit satarak okuyan bu kardeşiniz Allah nasip ederse Hatay’ın da imarında, ihyasında büyük emeği olacak. Bunu hep beraber el ele vererek başaracağız.”

Hatay’ı AK Parti belediyeciliği ile buluşturacaklarını söyleyen Güler, kentin aydınlık geleceği için çalışacaklarını söyledi.

Güler, Erzin ziyaretinde geçtiğimiz günlerde çıkan yangında zarar gören oteli de ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.