Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Defne Kolejinde “KOAH” Semineri

Dünya KOAH günü dolayısıyla

Dünya KOAH günü dolayısıyla Defne Kolejinde gerçekleşen KOAH seminerinde Özel Defne Hastanesinin başarılı doktorlarından Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanımız Dr. Orhan Altınöz tarafından KOAH hastalığı hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

Defne Koleji konferans salonunda gerçekleşen seminere Defne Koleji Genel Müdürü Hüseyin Celil,Özel Defne Hastanesi İşletme  Müdür Yardımcısı İbrahim Ünal,Öğretmenler ve öğrenciler katılım gösterdi.

Hastaların büyük çoğunluğunda KOAH gelişmesinin nedeni uzun süreli sigara içme olduğunu ifade eden Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanımız Dr.Orhan Altınöz,Sigara içmenin zararlarını anlatarak başladığı sunumunda Koah  hastalığının tanı ve tedavisi hakkında yaptığı bilgilendirmeler sonunda öğrenciler tarafından sorulan sorulara cevap verdi.

Defne Koleji Genel Müdürü Hüseyin Celil böylesine faydalı bir seminer ile okullarında bilgilendirme yapan Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanımız Dr Orhan Altınöz’e teşekkür ederek çiçek ve hediye takdiminde bulundu.