Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CRT METAL YÖNETİM KURULU BAŞKANI ATIF CERİTBİNMEZ, İGC’Yİ ZİYARET ETTİ

İş insanı Atıf Ceritbinmez,

İş insanı Atıf Ceritbinmez, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, gazetecilerle İskenderun özelinde Hatay ve ülke gündemini konuştu.

Genç yaşta olmasına rağmen önemli görevleri üstlenmesini bilen CRT Metal yönetim kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez, bilgisini ve yaşamındaki tecrübelerini İskenderun Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde anlattı.

‘ŞEHRİMİZE YAPILACAK HER YATIRIMI DESTEKLİYORUZ’

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getiren Başkan Diyap Atar, “İş dünyası ülkemizin lokomotifidir. Yapılan her üretim ülkemize kazançtır. Biz gazeteciler cemiyeti olarak şehrimize yapılacak her türlü yatırımları ve güzellikleri destekliyoruz. İş insanlarının önünün açılması ve dünya ile rekabet konusunda da desteklenmesini istiyoruz” dedi.

‘İTSO BAŞKANLIĞINA TALİBİM’

CRT Metal yönetim kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez ise, gazetecilerle yaptığı sohbette, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın daha da gelişmesi ve kalkınması için ciddi bir gayret göstermek istediğini belirtti.

Önümüzdeki dönemde yapılacak olan seçimlerde başkanlık için çalışacağını da belirten iş insanı Atıf Ceritbinmez, “Amacımız bölmek karalamak değil. Şu anki yönetimde görev yapan herkes çok değerli arkadaşlarımızdır. Ben de enerjimi iş dünyasındaki bilgilerimi, iskenderun’a yansıtmak ve şehrimizin marka değerini daha iyi yerlere getirmek için çaba harcamak istiyorum. Şu anda birçok yerle görüşmelerimiz var. Ziyaretlerimiz sürüyor. Kısmet olursa İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde başkanlığa talibim” dedi.

‘İSKENDERUN’U HAKETTİĞİ YERE HEP BİRLİKTE TAŞIMALIYIZ’

Gazetecilerin de sorularını samimi ve içtenlikle cevaplayan Ceritbinmez, “Bu güne kadar İskenderun’u dışarıdan yaşayanlar buranın gerçekten değerini anlayamadıklarının farkına vardım. İskenderun’un iş dünyasının lokomotifliğinde inanılmaz bir gelişme sağlayacağına inanıyorum” dedi.