Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BİR OKUL KÜTÜPHANESİ DAHA KİTAPLARLA BULUŞTU!

Antakya Soroptimist Kulübü 23

Antakya Soroptimist Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası kapsamında Antakya Üzümdalı Şehit Metin Sürer Ortaokulu’na kitap bağışında bulundu.
Yönetim kurulu ve üyelerinin katıldığı ziyarette okul müdürü, müdür yardımcısı ve Türkçe öğretmeni ile çocuklara kitap sevgisi aşılamanın önemi ve değeri üzerine uzun bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Sonay Altunay Bayraktar, Yönetim Kurulu Üyeleri Nilay Atayurt, Neşe Urfalı, Dilay Dolar ve üyelerimiz Nihan Durmaz, Alev Bahadırlı ve İlke Üyüdücü Ekmekçi ile birlikte okul kütüphanesine kitapları teslim etti.


Başkan Sonay Altunay Bayraktar konuşmasında:
“Kitaplar çocuklarımız içim ebedi bir arkadaştır. Onların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerini sağlamanın yanı sıra hayal gücü ve yaratıcılık becerileri için çok büyük öneme sahiptir. Kitaplar bizi dinler, bizimle konuşur, gözyaşlarımızı siler, yol gösterir. Antakya Soroptimist Kulübü olarak kitapsız tek bir çocuk kalmaması dileklerimizle çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. Projemize destek veren ve katılım gösteren tüm kulüp üyesi kızkardeşlerimize 2021-2023 yönetim kurulumuz adına çok teşekkür ediyoruz” dedi.