Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN TOSYALI’DAN 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI

İskenderun Belediye Başkanı Fatih
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’mizin açılışının 102. Yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşku ve gururla kutladıklarını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yayımladığı mesajında şunları kaydetti:

“Gazi Mustafa Kemal Paşa önderliğinde halkın temsilcilerinin katılımıyla açılan Büyük Millet Meclisimiz, bağımsızlık mücadelemizin ve Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna giden yolun öncüsü olmuştur.
“Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.” esasına dayanarak kurulan Yüce Meclisimiz, Kurtuluş Savaşı’nın kazanılmasını sağlayacak milli şuuru yeniden alevlendirmiş ve aziz milletimize güç, kuvvet ve moral aşılamıştır.
Şanlı tarihimizin en önemli sembollerinden birisi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi, 102 yıldır olduğu gibi bundan sonra da millet egemenliğinin, demokrasinin, bağımsızlığımızın ve Cumhuriyetimizin temel değerlerinin teminatı olmaya devam edecektir.
Şanlı geçmişimizde önemli bir dönüm noktası olan yüce Meclisimizin açıldığı 23 Nisan gününü Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizin geleceği olarak gördüğü çocuklara bayram olarak armağan etmiştir.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti, yarınlarımızın teminatı, saflığın ve temizliğin sembolü olan çocuklarımızın omuzlarında yükselecek, muasır medeniyet seviyesine en kısa sürede ulaşacaktır.
Bu duygularla, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı ve rahmetle yâd ediyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 102. Yıldönümünde ülkemizin aydınlık yüzü olan çocuklarımızın ve aziz milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, saygılar sunuyorum “