Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Asaf Güven, Üreten Kadınların Gücünü Arkasına Aldı!

Üreten, hesap verebilen, geleceğe

Üreten, hesap verebilen, geleceğe gülümseyen bir Arsuz hedefiyle çalışmalarını sürdüren CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, ziyaret ettiği Harlısu Mahallesi’nde Arsuz’un emekçi ve üreten kadınlarına “Üreten Kadınlar Pazarı” kuracaklarının müjdesini verdi.

Harlısu, Nergizlik, Kışla, Karahüseyinli ve NardüzüMahalleleri’nde sevginin kendini en güzel şekilde hissettirdiği kucaklaşmalarla dolu halk buluşmaları gerçekleştiren Güven, projeleri arasında yeralankadın pazarının hem bereketli topraklara sahip ilçenin üreten bir şehir olması için, hem de kadınların üretimden gelen gücünü farketmesi açısından önemli olduğuna değindi.

Kadınların üreterek ekonomiye katılması için oluşturacakları pazarlarınmodern tarımsal üretim, markalaşma ve ilçenin tanıtımı açısından da büyük önem taşıyacağını ifade eden Asaf Güven, “Kadınlarımızın emeklerinin değerlendiğini görmeleri ve aile bütçelerine katkıda bulunmaları açısından önemsediğimiz üreten kadın pazarlarımızınArsuz’un çalışkan ve üretken kadınlarına büyük katkı sunacağını düşünüyorum. Üreten kadın, güçlü kadındır. Kadınlarımız da bu pazarlarla güçlerinin daha çok farkına varacaklar diye düşünüyorum.  Kadınlarımız kazandıkça, esnafımız kazanacak, Arsuz kazanacak.  Sahip olduğu değerlerle üreten bir Arsuz’u birlikte yaratmaya geliyoruz” dedi.

 

Geleceğe ‘GÜVEN’!

 

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, Yıldızlar Kreş ve PıtırcıkKreş’ide ziyaret ederek, minik elleri aydınlık bir kentin, aydınlık geleceği için tuttu. Gittiği her yerde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olması dolayısıyla çocuklarla özel bir bağ kuran Asaf Güven, “Çoçuklar, bizim geleceğimizdir. Geleceğe umutla gülümseyen, mutlu ve umutlu bir Arsuz hedefimizde en çok da çocuklar için çalışacağız. Onlar için daha yaşanabilir bir kent yaratacağız” dedi.

Minik çocukların park talebine de olumlu yanıt vererek onları sevindirenAsaf Güven, çocuk parklarının  çocukların sağlıklı gelişimi açısından önemine değindi.