Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ANIL OTOMOTİV YENİ MARKA ARAÇLARINI TANITTI

Anıl otomotiv gazetecilere yeni

Anıl otomotiv gazetecilere yeni marka araçlarının tanıtımını yaptı.
Uzun yıllardır Opel’in bayılığını yapan Anıl otomotiv yönetim kurulu Başkanı Şekip Abacı ve yönetimi Gazetecilerle iftar yemeğinde bir araya geldi. Iftar sonrasında Anıl otomotiv yönetim kurulu Başkanı Şekip Abacı, bünyelerine kattıkları yeni teknoloji araçların tanıtımını yaptı.


İftar yemeğinde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Şekip Abacı, davete katılan basın mensuplarına teşekkür ederken, bir arada bulunmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sektörün önemli bayilerinden biri olduğunu vurgulayan Abacı, bayiliğe başladıkları Opel’i devrettiklerini hatırlatarak “Hatay’da tecrübeli bir bayi olduğumuz için Opel’li devretmemize rağmen bizi bırakmadılar. Şu anda SsangYong, MG ve Suzuki’nin bayiliklerini üstlendik. Bu üç marka da sektörün etkilileri arasındadır” dedi.

Yemeğin ardından iftar duasını da kendisi yapan Abacı, ilahilerin seslendirildiği programda okuduğu türkülerle basın mensuplarının alkışını aldı. basın mensuplarıyla birlikte araçların bulunduğu showroom’a geçen Abacı, bayiliğini yürüttüğü araç markalarını bir bir tanıttı. Tanıtımda MG’nin hibrit serisi üzerinde duran Şekip Abacı, sektörün yavaş yavaş elektriğe döndüğünü belirterek “Akaryakıtın inanılmaz yüksek fiyatlara ulaştığı günümüzde artık devir, elektrikli araçlar devrine döndü. Klasmanında fiyat ve performans açısından en etkili aracımız. Çok büyük ilgi görüyor. Avantajlarını saymakla bitiremeyiz. Örneğin 400 Km.’yi 90 liralık şarjla gidebiliyorsunuz. Bu aracı alana da 25 bin liralık şarj cihazını da veriyoruz. 7 yıl garantili olmasının yanında beğenmediğiniz taktirde aracı tekrar geri alma durumundayız. Şu anda akaryakıt istasyonlarında şarj sisteminin konulması zorunlu hale geldi” dedi.