Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ANADOLU’DA HİÇBİR ÇOCUK EĞİTİMSİZ KALMASIN

Kırsal okullara kadar ulaşarak

Kırsal okullara kadar ulaşarak çevrimiçi eğitim köprüsü kuran üniversiteli Sena Sağre Esin’den örnek çalışma:

“Anadolu’da hiçbir çocuk eğitimsiz kalmasın”

Popülaritesi olan ve belli bir hayran kitlesini arkasına alarak kamuoyunda  yer edinen bazı ünlü isimler; eğitime ışık tutarak röportaj isteğini geri çevirmediler.

ANADOLU’YA ULAŞTI…

Ünlülerle bu girişim öncesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü öğrencisi Sena Sağre Esin,  Türkçe’nin Kaynağı’ kampanya ismi ve ‘Sorular korkulmak için değil çözülmek içindir’ sloganı ile eğitim meşalesini Anadolu’ya taşıyor. Türkiye’nin çok farklı illerindeki İlkokul 3.sınıf öğrencilerine zoom uygulaması üzerinden  dersler veren Esin,  Türkçe konularında 14 hafta toplam 1260 dakika boyunca online olarak aktif bir eğitim hizmetini başarıyla yerine getirdi.

ÜNLÜLERE ULAŞTI

Sena Sağre ESİN ayrıca; proje dersi kapsamında, tanınmış sanatçılar ile röportajlar yaparak, birçok değerli ismin tecrübelerinden faydalandı. 

KEYİFLİ RÖPORTAJLAR

Beyaz perdenin usta isimleri Reha Özcan ve Yalvaç Ural, İletişim ve Marka Uzmanı Ayşen Laçinel, ses sanatçısı Onay Şahin, müzisyen Hakan Dedeler ile basın camiasından Ali  Eyüboğlu, Deniz Ali Tatar, Ferit Ömeroğlu online gerçekleşen keyifli röportajlarda Sena Sağre ESİN’in sorularını yanıtladılar, mesleki deneyimlerini paylaştılar.