Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK PARTİ HBB ADAYI İBRAHİM GÜLER DOWN SENDROMLU ÇOCUKLAR İLE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Büyükşehir Belediye

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler Down Cafe ye ziyarette bulunarak Down Sendromlu çocuklarımız ile bir araya geldi.

Down Cafe’de +1 Engelsiz İskenderun Derneği Başkanı Feray Dingil tarafından karşılanan Güler,engelli vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren +1 Engelsiz İskenderun Derneği Başkanı Feray Dingil,”En büyük engel zihinlerde oluşan engellerdir.Burada Down sendromlu çocuklarımız çalışıyor.Onlara çeşitli konularda eğitimler veriliyor.Zaman zaman farklı organizasyonlar düzenliyoruz.Engelli vatandaşlarımızın topluma kazandırılmasında herkese büyük görevler düşüyor.Ziyaretlerinizden dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz”şeklinde konuştu.

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ise “Hükümetimiz engellilerimize her türlü desteği çok şükür veriyor. Sahipsiz bırakmıyor, bu ülkenin tüm vatandaşlarının sahipsiz olmadığı gibi engellilerimizde sahipsiz değildir. Bizlerde tüm engelli vatandaşlarımızın her daim yanlarındayız”diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti HBB Adayı Güler,Down Sendromlu çocuklar ile tek tek yakından ilgilendi.