Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YENİ MEZUNLAR GELECEĞE YELKEN AÇTI

  Bölgemizin kaliteli eğitim
 
Bölgemizin kaliteli eğitim hizmeti veren özel kurumlarından biri olan Bahçeşehir Koleji’nin İskenderun ve Belen kampüsünde okuyan 8. Sınıf öğrencileri için 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni yapıldı.
Begonvilla sosyal tesiste gerçekleştirilen törende davetli konuklar, öğrenci veliler ve okul yöneticileriyle aile birliği üyeleri 18.00’den itibaren kendilerine ayrılan masalarda yerlerini aldılar.
eğitim öğretim sezonu boyunca bu geceyi bekleyen öğrencilerin mezuniyet heyecanı diplomalarına kavuşmasıyla yerini mutlu anlara bıraktı. Veliler de onların bu mutluluğuna alkış ve gururla eşlik etti.
Gecenin anlam ve önemini belirten konuşmaların da yapıldığı mezuniyet töreninde, öğrencilerin başarıyla eğitimlerini tamamlamasını sağlayan eğitimciler de ayrı bir gururla bu heyecana ortak oldular.
Eğlencenin de ölçülü bir şekilde yaşandığı gecede, hatıra fotoğrafları da mezuniyeti geleceğe taşıyacak anı olarak çekildi. Okul yöneticileri, çocuklara bundan sonraki eğitim ve gelecekteki hayatlarında başarı dileklerinde bulundular.