Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ODA BAŞKANLARINDAN İGC’YE KUTLAMA ZİYARETİ

HESOP BİRLİK BAŞKANI EROL

HESOP BİRLİK BAŞKANI EROL AKIN VE İSKENDERUN’DAKİ ESNAF ODA BAŞKANLARINDAN İGC’YE 61. YIL ZİYARETİ

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOP) Başkanı Erol Akın, İskenderun’da faaliyet gösteren oda başkanlarıyla birlikte İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni (İGC) 61. kuruluş yıldönümü dolayısıyla ziyaret etti.
Ziyarette, İGC Başkanı Diyap Atar ve cemiyet üyeleri tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Akın ve beraberindeki oda başkanları, gazetecilerin mesleklerinin zorluklarına rağmen toplumun bilgilendirilmesindeki rollerinin önemini vurguladı.

Erol Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, gazetecilerin toplumun doğru bilgiye ulaşmasında kritik bir rol oynadığını belirterek, “Gazetecilik mesleği, zorluklarla dolu bir meslek. Ancak sizler, halkımızın doğru bilgiye ulaşması için gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. İGC’nin 61. kuruluş yıldönümünü kutlar, tüm gazeteci arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi.

İGC Başkanı Diyap Atar ve gazeteciler, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, HESOP ve oda başkanlarına teşekkür etti. Başkan Atar, “İGC olarak 61 yıldır tarafsız, doğru ve hızlı habercilik anlayışıyla halkımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Bugün burada bizlerle olan HESOP Başkanı Erol Akıncı ve oda başkanlarına teşekkür ederim. Bu tür ziyaretler, bizlere moral ve motivasyon kaynağı oluyor” ifadelerini kullandı.
Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.