Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

HBB, LGS ÖĞRENCİLERİNE SINAV ÖNCESİ MORAL YÜKLEDİ

BÜYÜKŞEHİR, 8.SINIF ÖĞRENCİLERİNE MEZUNİYET

BÜYÜKŞEHİR, 8.SINIF ÖĞRENCİLERİNE MEZUNİYET EĞLENCESİ DÜZENLEDİ

HBB, LGS ÖĞRENCİLERİNE SINAV ÖNCESİ MORAL YÜKLEDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi, eğitim kurumlarına verdiği desteğin yanı sıra kendi imkânlarıyla sınavlara hazırlanan veya okul başarılarını artırmak için ders almak isteyen 8.sınıf öğrencilerine Destek Eğitim Merkezi aracılığıyla katkı sağlıyor.

HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Destek Eğitim Merkezinde yıl boyunca uzman öğretmen kadrosu eşliğinde sınava hazırlanan öğrencilere HBB tarafından ulaşım desteği sağlanmasının yanı sıra kullandıkları kaynak kitaplar da ücretsiz olarak verildi.

Destek Eğitim Merkezi tarafından, eğitim yılının stres ve yorgunluğunu atmaları amacıyla 120 LGS öğrencisine mezuniyet eğlencesi yapılarak öğrencilerin sınav öncesi moral ve motivasyonları arttırıldı.

ÖĞRENCİLER KEP ATTI

HBB Yusuf Binkaya Çok Amaçlı Salon’da gerçekleşen mezuniyet eğlencesinde öğrenciler; öğretmen ve arkadaşlarıyla doyasıya eğlenirken tören sonunda öğrenciler sembolik olarak kep attılar.

Öğrenciler; ortaokuldan mezun olma sevinçlerine ortak olan ve sınav maratonu boyunca desteklerini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.

Geleceğin teminatı öğrencilerimize eğitim alanında her türlü desteği vereceklerini açıklayan HBB yetkilileri, yaklaşan LGS öncesi tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.