Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

YAPAR: ANTAKYA İÇİN DOĞRU ADRES CUMHUR İTTİFAKIDIR 

Cumhur İttifakı Antakya Belediye

Cumhur İttifakı Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, Antakya’yı tarihi ile ayağa kaldırma yolunda seçim çalışmalarını gayretle sürdürüyor.

Yapar, kent genelindeki ziyaretleri kapsamında Hatay Ağız ve Diş Sağlığı merkezi Başhekimi Mahmut Koyuncu ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Memur-Sen Başkanı İsmail Bayrakdar’ın ev sahipliğinde Hatay il Diyanet-Sen Başkan vekili Rıza Ateş ve üyeleri ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulunan Yapar, üyelerle fikir alışverişinde bulundu. Daha sonra Güzel ailesinin düzenlediği aile toplantısına ve Antakya Amanos İnsiyatifi Derneği tarafından düzenlenen programa katıldı.

ANTAKYA İÇİN HER TÜRLÜ İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ

İlk olarak AK Parti Antakya Kadın Kolları Başkanı Selma Sönmez ile birlikte, Hatay Ağız ve Diş Sağlığı merkezini ziyaret ederek Başhekim Mahmut Koyuncu ve sağlık çalışanları ile bir araya gelen Yapar, gerek pandemi gerek asrın felaketi depremlerde büyük bir özveri ile çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür etti. Sağlık çalışanlarına çiçek takdim eden Yapar, yeni Antakya’da sağlık çalışanlarının da kaliteli zaman geçirebilecekleri alanlar hayata geçireceklerini kaydetti. Yapar daha sonra Cumhur ittifakı Teşkilatı ile birlikte Memur-Sen Başkanı İsmail Bayrakdar’ın ev sahipliğinde Hatay il Diyanet-Sen Başkan vekili Rıza Ateş ve üyeleri ile bir araya geldi. STK temsilcileri ile kentin genel gündemi üzerine değerlendirmelerde bulunan Yapar, “Gerçekleştirmiş olduğumuz toplantıda Antakya’mızın geleceği, inşa ve ihyası hususunda istişarelerde bulunduk. Önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar ve yürütülecek projeleri görüştük. Antakya’mızı güzel günlerine kavuşturmak için tüm kurum, kuruluş ve sendikalarımızla işbirliği halinde olacağız” diyerek Antakya’nın ayağa kalkması için her türlü işbirliklerine açık olduğunu ifade etti.

CUMHUR İTTİFAKI’NA YOĞUN DESTEK

Başkan Adayı Yapar, önceki dönem Defne ilçe Başkanı Mehmet Döner ile birlikte, İş insanı Emirhan Güzel ev sahipliğinde aile bireyleri ile bir araya geldi. Burada Antakya’nın ayağa kalkması yolunda gerçek belediyecilik çalışmaları hakkında Güzel ailesine bilgilendirmelerde bulunan Yapar, Antakya için gövdesini taşın altına koyduğunu, tüm Antakyalılardan da destek beklediğini kaydetti. Yapar, günün son programında Cumhur ittifakı milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Öntürk, Ülkü Ocakları İl Başkanı Alihan Döner, Cumhur ittifakı İlçe Başkanları Mustafa Boyacıoğlu ve Metin Taşçı ve Antakya Kadın Kolları Başkanı Selma Sönmez ile birlikte, Antakya Amanos İnsiyatifi Derneğinin değerli yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi. Antakya’nın geleceği, ihyası, inşası ve önümüzdeki süreçlerde yapılacak çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunduklarını kaydeden Yapar, Amanos İttifakı temsilcilerine gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti.

YAPAR: ANTAKYA BELEDİYESİ OLARAK TAMAMLAYICI HİZMETLER YAPACAĞIZ

Yapar, kent halkına daha kapsamlı hizmet verilmesi yolunda Beyzade FM’de değerlendirmelerde bulundu. Yapar burada Antakya’da devletin tüm imkanlarıyla sahada olduğunu kaydetti. Gece gündüz demeden çalışmaların sürdüğü kentte 1 Nisan itibariyle göreve geldiklerinde tamamlayıcı hizmetlerle vatandaşların yanında olacaklarını kaydetti. Başta konteyner kentler olmak üzere öncelikli olarak hizmet alanlarını belirlediklerini ifade eden Yapar; “Binlerce insanımızın yaşadığı konteyner kentler bizim önceliğimiz. Adeta mahalleler konteynerlere taşındı. Bu anlamda konteyner kentlerdeki ailelerimiz önceliğimiz olacak. Bu alanlarda sosyal alanlara katkı sunacağız. Çocuklarımıza spor alanları, psikoterapi, eğitim imkanlarını çocuklarımıza sunacağız. Güçlü bir ekip ile kente çok büyük katkı sunmaya geliyoruz. Bu seçim sürecini siyaset üstü noktada değerlendiriyoruz. Huzurlu bir süreç geçirelim ve bu şehrin derdiyle dertlenen ekip olarak kenti yönetmeye adayız. Sürecin zor olduğunu biliyoruz. Ancak bu süreci başarıyla yönetecek güce de ekibe de sahibiz. Tüm vatandaşlarımızın da bize destek vermelerini istiyorum. Hatay için doğru adres Cumhur İttifakı’dır” ifadelerini kullandı.