Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜSTÜN: ARSUZ’U KATKI VERMEK İSTEYEN HERKESLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, bir çok davet üzerine de kalabalık toplantılara katılıyor.

CHP Arsuz Belediye Başkan

Sami Üstün;
ARSUZ’U KATKI VERMEK İSTEYEN HERKESLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, bir çok davet üzerine de kalabalık toplantılara katılıyor.
Arsuz Karaağaç’ta faaliyet gösteren Özerler Kasap Fırın işletmesinde Mavi Group Gayrimenkul Ortakları Ahmet Kırılmış ile İsmail Ünal’ın ev sahipliği ve Özerler Kasap Fırın işletmesi Levent Özer’in verdiği öğle yemeği davetine tüm ekibiyle birlikte katılan CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, ilçeyi Arsuz halkıyla birlikte yönetmeye hazır olduklarını söyledi.
Hatay’ı yerle bir eden deprem sonrası mağdur vatandaşa ücretsiz ekmek ve lahmacun dağıtımı yapan Özerler Kasap Fırın Levent Özer ile Mavi Group Gayrimenkul Ortakları Ahmet Kırılmış ve İsmail Ünal’n mücadelesini takdirle izlediklerini belirten Belediye Başkan Adayı Sami Üstün, “Arsuz’u sadece belediye başkanı ve meclis üyeleriyle birlikte bir yönetmek yerine, katkı vermek, destek olmak isteyen herkesle yönetmek, omuz omuza yol almak istiyoruz” dedi.