Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“SORUMLULUKLARIMIZIN FARKINDAYIZ ÇÖZÜM İÇİN GELİYORUZ!

CHP İskenderun Belediye Başkan

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Duduoğlu İskenderun SMMO’yu ziyaret etti:

“SORUMLULUKLARIMIZIN FARKINDAYIZ ÇÖZÜM İÇİN GELİYORUZ!
CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Duduoğlu: “Nasıl bir İskenderun devralacağımızın farkındayız. Sorumluluğumuz büyük, önce ruhumuzu, sonra bizi ve yaşayacak alanlarımızı iyileştireceğiz. Sorunlara çözüm olmak için geliyoruz.”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı İbrahim Kaynar Ve Yönetimini ziyaret Etti. Belediye çalışmaları, sosyal çalışmalar, ulaşım ve benzeri konular sohbete konu oldu.
Duduoğlu’na Başarı Dileklerini İleten Başkan Kaynar ve Yönetimi ile görüş alışverişinde bulunan Duduoğlu, yaşadığımız depremin ardından hep birlikte hayata tutunmak ve ayağa kalkmak istiyoruz. Nasıl bir İskenderun devralacağımızın farkındayız. Sorumluluğumuz büyük, önce ruhumuzu, sonra bizi ve yaşayacak alanlarımızı iyileştireceğiz. Nasıl bir kent alacağımızın farkındayız.” diye konuştu. CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Duduoğlu, beraberinde İlçe Başkanı Hüseyin Derin, ilçe yöneticileri, meclis üyesi adayları gün boyu seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlere devam etti.